Skolų išieškojimas

Išieškoti skolas kartais būna gana sudėtinga, ypač jeigu klientai patiria apyvartinių lėšų trūkumą. Svarbiausia yra įtikinti tokį klientą, kad jis Jums sumokėtų greičiau negu kitiems savo kreditoriams. Esame įsitikinę, kad mūsų pastangos padės Jums sumažinti blogų skolų skaičių.

Jei Jūsų pirkėjas vėluoja ar vengia atsiskaityti, mūsų įmonė, Jūsų pavedimu, pradeda skolų išieškojimą: užtikriname atsiskaitymų spartinimą, išieškome skolas ikiteisminiu būdu, o tais atvejais, kai skolininko būklė ypač sunki ar taikos derybos neduoda rezultatų, mūsų įmonė išieško skolas teisminiu būdu.

Išieškodami skolas, mes padedame klientams padidinti jų pačių kreditingumą, pagreitinti pinigų apyvartumą, išlaikyti ilgalaikį pelningumą ar paprasčiausiai išsaugoti savo pinigus. Antra vertus, vykdydami skolos išieškojimą, mes taip pat siekiame išlaikyti gerus mūsų kliento prekybinius santykius su pirkėjais,was tha užtikrindami konfidencialumą ir nuolat Jus informuodami apie įvykių eigą.

Mūsų teisininkai parengs visus su skolų išieškojimu susijusius dokumentus:

· Reikalavimus, pretenzijas dėl neatsiskaitymo laiku (skolos išieškojimo), kitų sutarties sąlygų netinkamo vykdymo (netinkamų, nekokybiškų prekių, darbų, paslaugų ir kt.) ar nevykdymo.
· Procesinius dokumentus teismui dėl sutarčių netinkamo vykdymo ar nevykdymo.

Pranešimus, paaiškinimus, pareiškimus, įsakymus ir kt.

- Pretenzijas, pranešimus, prašymus ir kt. reikalavimus dėl skolos apmokėjimo;
- Pareiškimus dėl teismo įsakymo išdavimo;
- Ieškinius (ieškininius pareiškimus), atsiliepimus į ieškinius, priešieškinius ir kt. dokumentus